BİYOGRAFİM

Kısa Bir Önsöz! (Biyografi)

Değerli ve saygı değer ziyaretçilerim,
Öncelikle sayfamı ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor ve memnuniyetimi arz ediyorum.
Bu sayfayı hazırlamamızın nedeni siz değerli ziyaretçilerimizin dert ve sıkıntılarını paylaşmak ve yıllardır biriken bilgi tahsil ve tecrübelerimize dayanarak, çözüm üretmektir. Mutlaka herkesin değişik sıkıntıları var. Bu değişik sıkıntılarında birbirinden farklı sebepleri olduğu gibi, bunların çözümleri de farklı farklıdır..
Kendimi bildim bileli havas ilmi ile iştigal ediyorum. Bu ilme gönül vermiş ve âşinâ olmuş bir sevdalı olarak Türkiye’yi ve Arap devletlerini gezmiş ve bu ilimle ilgili, alakalı bir çok üstadlardan dersler ve müsaadeler almış bir kişiyim.
Tabii ki bu ilmin kökü temeli genelde Arapça eserlerde kaleme alındığı için arap memleketinde İslami tahsil görmüş ve bu tahsil yıllarımda da bu ilimle alakalı iki yüz civarında eser biriktirmiş ve bunlardan da sayısız insanlara faydalı olmuşumdur.
Yıllarca Türkiye’de havas ilmi ile vergi levhalı ve ruhsatlı (Rûhiyatçı-Ruhbilimci) olarak çalıştıktan sonra on yıldırda artık yine resmî (yasal) olarak burada (Almanya”da) halka hizmet etmeye devam etmekteyim..
…… ve burada Allah’a şükür sadece Türklere değil; Alman, Yugoslav, Rus, Arap, Polan, Arnavut vb gibi çok daha farklı milletlere hizmet veriyorum ve bir kişiye yardımcı olduğumda beraberinde birçok insanı daha getirmekte ve tanıdıklara, problemleri olanlarada tavsiye etmektedirler..
Bu işi, temelinden başlayarak sağlam kaynaklardan ve bu ilimlerde Mısır gibi bu ilmin merkezi olan bazı Arap devletlerinde bu havas ilmini tahsil edip, derinleşerek ün salmış değerli şeyh ve üstatlardan öğrenip icazet-el-müsaade aldım. KENDİMDE ZATEN İSLAMÎ BİR FAKüLTE EĞİTİMİ GÖRMÜŞ BİR KİŞİYİM. Yoksa fırından emekli olupta sonradan bu işe başlayanlardan değilim.. Zaten bu meslek bizde eskiden beri krallık gibi sülale takip etmektedir.. Burada boş sözlerle kafanızı yormak istemiyorum.. Hani derlerya “Erzurum ıraksa meydan yakın” sizinde bir sıkıntınız veya bir hastanız varsa buyurun yardımcı olalım.. El emeği göz nuru ve hayır dualarınızı alalım..
Selam ve dua ile.

Almanyadan arayanlar için :Tel: 0151-471 680 44 
Almanya dışından arayanlar için :Tel: 0049,151-471 680 44
E-Mail: hocayiara@googlemail.com

 

Yaklaşık olarak, Çıkış hakkında mustafahoca

Mustafa hoca bu sayfayı yeniledi, konu başlıklarına bakınız

BAŞ AĞRISI

Değerli ziyaretçilerim, her insanın zamanla az çok başı ağrır. Hayatta hiç başımın ağrıdığını hatırlamıyorum diyen …

Bir cevap yazın

Watch Dragon ball super